o nAS

VARIOSPORT

Wspólne wyjazdy to nowi znajomi, kolejne zainteresowania i czysta rekreacja. Obozy multisportowe to aktywny wypoczynek dla każdego – niezależnie od wieku. Tenis, turystyka rowerowa, kajaki, windsurfing i wiele innych – wybierz to, na co masz ochotę.

Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży wymaga doświadczenia, ale też pasji. Jesteśmy pedagogami i absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego – zaangażowanie w pracę z młodymi ludźmi jest dla nas naturalne. Wiemy, że programy zajęć muszą być ciekawe, bezpieczne i zaplanowane indywidualnie. Te same zasady obowiązują przy organizacji wyjazdów dorosłych.

WYKSZTAŁCENIE

absolwenci AWF, z przygotowaniem pedagogicznym

KWALFIKACJE

niezbędne uprawnienia trenerskie i instruktorskie

Indywidualne podejście

dopasowanie zajęć do uczestników

Pasja

lubimy swoją pracę!

znamy receptę na udany wyjazd

Stawiamy na multisportowy charakter wyjazdów. Im więcej dyscyplin, tym lepsza zabawa. Dopasowanie programu do wieku i potrzeb uczestników to pierwszy krok do udanego obozu zimowego i letniego. Sport ma być przede wszystkim odpoczynkiem i dobrą zabawą. Dozowanie rywalizacji jest motywujące, więc staramy się konsultować zajęcia z podopiecznymi.

Istotne jest także miejsce wypoczynku. Po pierwsze musi być komfortowe, a po drugie lokalizacja powinna być na tyle atrakcyjna, by wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Mamy sprawdzoną bazę noclegów, z której korzystamy od dawna.

Zawsze wybieramy dyscypliny, do których jesteśmy przygotowani zawodowo – stawiamy na wykwalifikowanych trenerów.